• Școala noastră

  • Elevii noștri

  • Elevii noștri

  • Elevii noștri

  • Elevii noștri

Clasa pregătitoare - 2019-2020 - admiși etapa I

Lista copiilor admiși - etapa I

An școlar 2019-2020

 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ELENA CUZA", IAŞI - Limba română - Tradițional IAŞI - IAŞI

 

Nr. crt.

 

Nume

 

Prenume

 

Etapa

1

AIONIŢOAEI

ILINCA MARIA

I

2

ALISTAR

EMILIA ELENA

I

3

APUR

DAVID MATEI

I

4

BARBACARU

LUCA NECTARIE

I

5

BIACĂ

ILARIA ANDREEA

I

6

BORDUN

MARIA

I

7

BORDUN

MARIAN

I

8

BOSTACA

EMA IOANA

I

9

BOZARU

BIANCA GABRIELA

I

10

BUTNARU

IUSTINA LAVINIA

I

11

CHELE

DIANA MARIA

I

12

CHIPER

ROXANA ANTONIA

I

13

CIOBANU

ALEXANDRA ȘTEFANIA

I

14

COBZAC

ALEXIE

I

15

CONSTANTIN

ANASTASIA ILINCA

I

16

COTUN-LUPULESCU

ŞTEFAN

I

17

COZONAC

RAREȘ ANDREI

I

18

CREMENE

SOFIA MARIA

I

19

DAȘCHIEVICI

NATALIA IOANA

I

20

DIACONU

CAROLINA

I

21

DODOC

DIANA ANDREEA

I

22

DOGARIU

ANDREEA FELICIA

I

23

FILOTE

DYANA ELENA

I

24

FURTUNA

NICOLAS

I

25

GACEA

TEODORA IULIANA

I

26

GAVRILESCU

DARIA MIHAELA

I

27

GHERAN

ALIN TIMOTEI

I

28

GRIGORAȘ

IUSTIN

I

29

HARAGA

ANDREI

I

30

HÎRJABĂ

ELENA RAYSA

I

31

HULUBEI

CRISTIAN

I

32

HURDUI

ALEX

I

33

IFTENE

DAVID

I

34

IFTIMI

DARIUS ANDREI

I

35

ILĂU

MAGDALENA

I

36

ILIIŢĂ

CRISTIAN

I

37

LABĂU

CRISTINA MIHAELA

I

38

MACOVEI

TEODOR EUSEBIU

I

39

MANDACHE

EMA ALEXANDRA

I

40

MANDACHI

DAVID DUMITRU

I

41

MARDAR

PATRIC

I

42

MATEI

DAVID ANDREI

I

43

MISĂILĂ

DIANA ŞTEFANIA

I

44

MORARIU

DIANA IOANA

I

45

MORARU

GEORGIANA MAYA

I

46

MUCEDU

DAVID ANDREI

I

47

MURGOCI

MAYA MARIA

I

48

MUSCĂ

CEZAR IULIAN

I

49

OLARU

PATRICK ANTONIU

I

50

ONOFREI

GABRIELA EVELINA

I

51

PANŢIRU

DAVID ŞTEFAN

I

52

PASCAL

EMILIAN ANDREI

I

53

PASCAL

ILINCA THEODORA

I

54

PRODAN

OCTAVIAN ȘTEFAN

I

55

RĂCĂUŢANU

ANDREI ALEXANDRU

I

56

RĂUS

LIVIU MIHAI

I

57

ROTARU

NARCISA VERONICA

I

58

SCUTARIU

ANDREI

I

59

SECARĂ

SARA MARIA

I

60

STANCIU

DAVID GEORGE

I

61

STĂNILĂ

IANIS ANDREI

I

62

SUCULIUC

SOFIA MARIA

I

63

TALAŞ

DOINA LORENA

I

64

TĂNĂSUCĂ

BOGDAN IOAN

I

65

TIMOFTE NECHIFOR

NICOLAIE ILIE

I

66

TOMA

ANGELA ANAMARIA

I

67

ŢENŢA

LUCA ADRIAN

I

68

UNGUREANU

CLAUDIU GABRIEL

I

69

UZARCIUC

RAREȘ

I

70

VASILIU

ȘTEFANIA DIANA

I

71

VICHILU

RĂZVAN GABRIEL

I

72

VIERIU

RAREȘ ANDREI

I

73

VIZITIU

IANNIS ANDREAS

I

TelVerde județean

apel gratuit pentru informații referitoare la înscrierea copiilor în clasa pregătitoare în anul școlar 2019-2020

TelVerde județean 0800816232

Numărul de TelVerde va fi disponibil în perioada examenelor naționale.



Ne implicăm

fonpc

scoala discovery

Telefonul Copilului
sigur.info-internet mai sigur pentru copii

Recomandăm

Găzduire web gratuită pentru site-uri educaţionale

logo3