• Școala noastră

Vizitatori

We have 9 guests and no members online

Personalul școlii

 Şcoala Gimnazială „Elena Cuza” Iaşi

 Stradela Canta, nr.10, CP 700527

  0232 -250210        

  www.scoalaecuza.ro

PERSONAL DIDACTIC, NEDIDACTIC ȘI AUXILIAR

An școlar 2022-2023


Nr. crt.

Nume

Prenume

Funcția

Observații

  1. 1.

Aciobăniței

Smărăndița

Profesor geografie

 

2.

Albu

Alina-Cristiana

Profesor limba engleză

Coordonator proiecte și programe educative școlare și extrașcolare

3.

Andrieș

Ioana-Smaranda

Profesor matematică

 

4.

Antoci

Georgiana-Livia

Profesor limba și literatura română

director

5.

Apostol

Ilie

Profesor biologie

 

6.

Argentoianu

Mihaela-Alina

Profesor pentru învățământ primar

 

7.

Arhip

Andreea-Alexandra

Profesor matematică

 

8.

Asăndulesă

Lavinia

Profesor fizică

 

9.

Aștefanei

Elisabeta-Irina

Profesor geografie

 

10.

Buinceanu

Roxana-Maria

Profesor limba engleză

 

11.

Burdun

Ana-Maria

Profesor pentru învățământ primar

Responsabil SSM

12.

Chicu

Marinela

Profesor pentru învățământ primar

Responsabil PSI

 

13.

Chirilă

Anca-Georgiana

Profesor limba engleză

Secretar CP

14.

Ciobănică

Elena-Corina

Profesor pentru învățământ primar

Membru CEAC

15.

Damian

Radu-Ionuț

Profesor educație fizică și sport

 

16.

Duca

Irina

Profesor TIC

 

17.

Filip

Anișoara

Profesor chimie

 

18.

Gavăt

Daniela

Profesor pentru învățământ primar

Responsabil SNAC

19.

Gurgu

Sabina

Profesor educație muzicală

 

20.

Horobeț

Fulvia-Gabriela

Profesor religie ortodoxă

Responsabil Proiecte europene

Responsabil CEAC

21.

Hrihoreț

Ionela-Alexandra

Profesor pentru învățământ primar

 

22.

Humă

Alexandru

Profesor educație fizică și sport

Comisia pentru curriculum

23.

Istrati

Florica-Liliana

Profesor limba franceză

 

24.

Iușcă

Anda

Profesor educație socială

 

25.

Ivas

Ștefan Teodor

Profesor Elemente de limbă latină și de cultură romanică

 

26.

Luca

Laura

Profesor de franceză

 

27.

Manole

Manuel

Profesor educație tehnologică

 

28.

Mărgineanu

Carmen-Mihaela

Profesor pentru învățământ primar

 

29.

Motrescu

Raluca

Profesor TIC

 

30.

Moruzi

Maria

Profesor pentru învățământ primar

 

31.

Murariu

Luminița

Profesor pentru învățământ primar

Membru SCIM

Consilier de etică

32.

Nechifor

Daniela

Profesor istorie

Comisia pentru curriculum

33.

Oanea

Oana-Florentina

Profesor pentru învățământ primar

Secretar CP

34.

Onel

Vlăduț-Constantin

Profesor religie ortodoxă

 

35.

Patriche

Emilia-Isabela

Profesor geografie

 

36.

Perju

Camelia

Profesor pentru învățământ primar

Responsabil GPDRP

37.

Pețenghea

Iulian-Constantin

Profesor limba și literatura română

 

38.

Popa

Violeta

Profesor pentru învățământ primar

 

39.

Rusu

Andreea-Elena

Profesor educație fizică și sport

 

40.

Rusu

Cătălina

Profesor pentru învățământ primar

Lider de sindicat

41.

Stanciuc

Alina

Profesor limba și literatura română

Comisia pentru curriculum

42.

Stăncescu

Alexandru

Profesor educație muzicală

 

43.

Strachină

Maria-Magdalena

Profesor matematică

Comisia pentru curriculum

44.

Șovan

Stelian

Profesor pentru învățământ primar

Responsabil CPCVDM

45.

Tanasă

Ionuț-Claudiu

Profesor religie ortodoxă

 

46.

Tăbăcaru

Adelina-Valentina

Profesor pentru învățământ primar

 

47.

Țicău

Lucian

Profesor educație plastică

 

48.

Urdea

Mihaela

Profesor pentru învățământ primar

Membru CEAC

49.

Velnic

Cecilia-Antoaneta

Profesor educație tehnologică

 

50.

Zgăvîrdici

Cristina

Profesor limba engleză

 

51.

Onofraș

Maria

secretar instituție

didactic auxiliar

52.

Tupiluș

Iuliana-Cornelia

administrator-financiar

didactic auxiliar

53.

Colotilă

Anca

bibliotecar

didactic auxiliar

54.

Caiter

Gicu

inginer de sistem

didactic auxiliar

55.

Apopei

Răducu

administrator de patrimoniu

didactic auxiliar

56.

Hurmuzache

Mihai

muncitor

nedidactic

57.

Buică

Diana

îngrijitor

nedidactic

58.

Hurmuzache

Ștefana

îngrijitor

nedidactic

59.

Nazarcu

Alina-Elena

îngrijitor

nedidactic

60.

Sava

Mioara-Cecilia

îngrijitor

nedidactic

61.

Zaharia

Elena

îngrijitor

nedidactic

62.

Benchia

Dănuț

paznic

nedidactic

63.

Vieru

Gabriel

paznic

nedidactic

TelVerde județean

Numărul de telefon la care cetăţenii pot semnala toate neregulile apărute în organizarea şi derularea examenelor naţionale

TelVerde județean 0800816232

TelVerde național 0800801100

Numărul de TelVerde va fi disponibil în perioada examenelor naționale.



Ne implicăm

scoala discovery

Telefonul Copilului

Recomandăm

Găzduire web gratuită pentru site-uri educaţionale

logo3